Bolu Beyi tarafından yazıldı Aralık - 17 - 2011 5 Yorum

Son zamanlarda kuresel ısınmayla birlikte daha da kirlenen sularımızın içilemez hale gelmesinden ötürü insanlar artık alternatif yöntemler arama çabasın içerisine girdiler öyleki bunun için damacana ve su arıtma cihazlarını kullanmaya başladılar. Fakat ne yazık ki damacana şişelerinin sağlıksız olduğu ve müşteriye ulaşana kadar daha da kirlendiği ve tavsiye edilmediği resmi mercilerce açıklanmasının ardından damacana kullanıcıları da su arıtma cihazlarına resmen akın ettiler fakat herkesin aklında 2 önemli soru vardı birincisi arıtma cihazı ( ters ozmoz yöntemi ) ne kadar sağlıklı

doxycyclin in südafrika kaufen

,  ikincisi hangi arıtma cihazını almaları gerektiği.


Burada devreye daha önceden su arıtma cihazı alıp tadından kokusundan renginden ve kullanımından memnun kalan su arıtma cihazı kulanıcılarının görüş ve önerileri devreye girmektedir. Türksu arıtma sistemleri kullandığı şeffaf filtreler ki bunun sebebi tüm firmalardan farklı olarak müşterileirnin dışardan bakınca içeriğindeki maddelerin doğal mineral taşları olduğunu sağlamak ayrıca arıtma cihazında kullanmış oldukları plastiğin Türk standartları enstitüsünün tavsiye ettiği ve onayladığı plastikten olması sarf malzemelerinin ve aksamlarının dayanıklı ve garantili malzemeden yapılması bundan dolayı yine diğer firmalardan farklı olarak 1-2 yıl yerine 10 yıl tat ve her türlü arızaya karşı 10 yıl garanti vermeleri Türksu arıtma cihazları firmasının tüm firmalardan birkaç adım önde olduğunun somut örneklerinden biridir.
Kullanılan membran ve filtrelerin son derece sağlıklı ve kaliteli filtrelerden özenle seçilmesi gösterilen ilgi ve alaka 7 gün 24 saat müşteri danışma hattı ile tüm müşterilerinin  yüzde 100 beğenisini kazanmış olup bu sektörde ulaşılamaz bi konuma gelmeyi başarmıştır.  internet ortamında yapılan su arıtma cihazı tavsiyesi veyahut hangi su arıtma cihazı’nı tavsiye edersiniz konularının tümünde herkesin ortak kanaati ve tavsiyesi doğal sağlıklı ve kaliteli bir su için Türksu arıtma firması olduğu kaydedilmiştir. herkesin kireçten tortu ve çamurdan bakteri virüs ve klor kokusundan uzaklaşmak için buluştuğu tek adres www.toptansuaritma.com online alışveriş sitesidir. herkese sağlıklı ve mutlu günler..

Bugüne kadar 5 yorum yapıldı

 1. marmaris dedi ki:

  Su arıtma cihazı konusunda kesinlikle E-Spring’i öneriyorum. Ters ozmos cihazlar size saf su sağlarken yani suyun içindeki mineralleri de yok ederken ve suyun büyük bir kısmını atık olarak atarken E-Spring su arıtma cihazı carbon blok filtresi sayesinde sadece zararlı katı maddeleri filtreler yararlı mineralleri suyun içinde bırakır. Suyun içindeki mikrop, virüs ve bakterileri de ultra viyole ışığı sayesinde yok eder ve minerali içinde temiz bir su sağlar. Dünya sağlık örgütünün rapor ve kriterlerine uyan dünyadaki tek su cihazıdır ve dünyanın en çok satan su cihazıdır. Tavsiye ederim.

  • yaşyeetmişamaişbitmemişadam dedi ki:

   Karbon filtreler dediğiniz gibi katı maddeleri arındırır. Karbon-Kömür zaten iyi bir adsorbanstır fakat, iyi mekanik temizlik yapılsa dahi suda çözünen ama istenmeyen kimyasal temizlik mümkün değildir.
   Ters ozmos doğrudan membrana uygulanan basınç ile su geçişi sağladığı için aslında daha tercih edilebilir.

   En iyisi camii suyu bedava ve mübarek

 2. Su dedi ki:

  Çok güzel bir anlatım olmuş elinize saglık…Su arıtma makinası olırken mutlaka kalitesine dikkat edilmeli

 3. Diego dedi ki:

  izmir de su sorunundan sonra,damacana su almaya başladık, ama fiyatları pahalı gibi, ilerde evim olur ise, evime almayı düşünüyorum.

You must be logged in to post a comment.