Bolu Beyi tarafından yazıldı Ağustos - 8 - 2011 2 Yorum

Power balance : Vücuda enerji depolayan iyon yüklü bileklik yada kolyedir.Power balance bileklik kullanımlarında daha az yorulma , vücudun dengesini ve esnekliğini sağlamak , işe yada o an uğraştığınız birşeye odaklanmanıza fayda sağlayan başlıca bileklik ve kolye’den oluşan takı ürünüdür.Power balance bileklik günümüzde futbolcularda dahil olmak üzere bir çok kesim kullanmaktadır.

Meksika Biber Hapı : Meksika kapsül isminden üzere anlaşılacağı gibi meksika’da üretimi yapılan kırmızı aci biberler kullanılarak imal’i gerçekleştirilmektedir. Meksika biber hapı biberin yakıcı özelliği ile iştahı azaltarak aynı zamanda yağlarınızın eritilmesini sağlar.

Afrika mangosu : African mango tıpkı meksika biber hapı gibi üretimi meksikada yapılmaktadır. Prof. Doktor Mehmet Öz’ün katkıları ile fazla kilolarınızdan kurtulmanıza yardımcı olmak amacıyla üretilmiştir. İlk üretildiği günden bugüne tercih ve popülerlik konusunda fazlasıyla kullanılmaktadır.

Bugüne kadar 2 yorum yapıldı

  1. bolubeyi dedi ki:

    power balance bileklik tamamen uydurma, yalıtkan bir polimer kullanıpta iyon yüklü denmiş ve enerji depolama diye bir olay yoktur bilimde… Gördüğünüz piller bile kimyasal potansiyelin elektriğe çevrilmesidir, eğer teknolojimiz enerji depolama yeteneğine sahip olsaydı hergün güneş enerjisi depolayarak sonsuza kadar benzin-diesel-lpg gibi yakıtlara muhtaç kalmaz hatta nükleer enerji konusunu tartışıyor olmazdık.

    Bu palavrayı kim yer diye düşünüyorumda: lise mezunu bile olamayan fen bilgisini ortaokulda bırakan futbolcular geliyor aklıma hem iyi bir reklam yapılır o barzolarla hemde potansiyel müşteri kitlesi 🙂

    Biber hapını yakından biliyorum kesinlikle bulaşılmamalı ölüme bile götürür dengeli beslenip spor yapamıyorsanız başka yollara hiç bulaşmayın

  2. Matematik dedi ki:

    Geçen ramazanda bu bileklikler çok modaydı. Hatta 1 tane biz de aldık. Fakat sonradan ortadan kayboldu. Bi faydası mı görülmedi önü mü kesildi acaba?


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.