Bolu Beyi tarafından yazıldı Eylül - 28 - 2011 0 Yorum

Counter Strike oyuncularının baş belasıdır bu illet, önce setup da dili bozuk cs1.6 kurarsınız sonra v23 ya da v29 yada her ne karın ağrısıysa gider o patch i kurarsınız. Sonra sxe indireyim de her serverda hile olabilir diye atmasın diye indirir kurarsınız ardından sıra gelir serverlist indirmeye cart curt… Derken ayarlarınızı yaparsınız

, oynamaya başlarsınız fakat bir de bakmışsınız ki hangi tarayıcı kullanıyorsanız arama motorunuz ana sayfanız o olmuş, hatta adres çubuğuna yazdığınız adresi bile localstrike’da arar siniriniz tepenize fırlar… İşte o an karşınıza çıkacak ilk insanı öldürmenize kafasını koparmanıza gerek kalmadı:

Ben Mozilla Firefox kullandığım için onu anlatıyorum şu meşhur “about:config” e girin bakalım, sonra süzgeç kısmında aratın localstrike diye çıkan 2 satırın da anasını belleyin bir güzel, hatta “http://www.google.com.tr/search?q=” linkiyle değiştirin. Sonra kettle’a su koyun ve fındıklı kahvenizi yapıp her tarayıcı açtığınızda cinnet sebebi olan localstrike sorunundan kurtulmuş olun.

Local strike silme işlemi bu kadar kısa (Bu arada firefox7 çıkmış eski sürümler gibi hantal değil canavar tam anlamıyla, tavsiye ederim…)

You must be logged in to post a comment.