Bolu Beyi tarafından yazıldı Ocak - 15 - 2016 1 Yorum

Yetişkin bir insanın belirli bölgelerinde bulunan tüyler sağlık açısından ve görüntü açısından belirli aralıklarla temizlenmelidir. Yaz aylarında çok terlendiği için tüylerin arasında bakteriler  daha abuk çoğalır ve hem koku yapar hem de bazı cilt problemlerine sebebiyet verir. Genital bölgede bulunan tüylerin temizlenmemesi birçok bakteriyel hastalığa davetiye çıkarır. Ayrıca cinsel ilişki sırasında rahatlıkla partnerinize taşınarak sizden başkasına da zarar verir. Geçici olarak kullandığımız tüy temizleme yöntemleri kısmen sorunu çözse de bir süre sonra başa dönülür. Kalıcı çözümler bulmak isteyenler için lazer epilasyon doğru bir tercih olacaktır. Belirli aralıklarla yapılan uygulamada tüylerin azaldığını ve zamanla yok olduğunu göreceksiniz. Ülkemiz ve dünyada güzellik sektörünün en önemli yöntemleri arasındadır.

Lazer Epilasyon Sonuçları Kesin midir?

Güzellik ve sağlık sektörünün tedavide kullandığı lazer ışınları

doxycyclin 200 kaufen ohne rezept

, kullanıldıkları bölgeye göre farklı etkiler gösterirler. Yağ aldırmada, cilt toparlamada, göz tedavisinde, cilt problemlerinde lazerin etkisi büyüktür. Tüylerin kesin bir şekilde yok edilmesinde kullanılan lazer epilasyon, 6-7 ay içerisinde tüyleri tamamen ortadan kaldırır. Kıl yapısına göre zaman değişse bile tüm tüylerin bitmesi en fazla 12 ayı bulur.

Etiketler : Ankara Lazer Epilasyon

Lazer epilasyon erkeklere de bayanlara da uygulanabilir. Bayanlarda erkeklere göre daha erken sonuç alınmaktadır çünkü erkeklerin testosteron hormonu salgılamaları kılın büyümesini kolaylaştırır. Ayrıca erkeklerin derisi daha kalın olduğundan seans sayıları daha fazla olacaktır. Derinin altına kolaylıkla nüfuz eden diot lazer, erkeklerdeki tüy yok etme süresini kısaltır.

Epilasyon uygulaması yaptıramayacaklar hamile bayanlar, açık yarası bulunanlar, cilt sorunları yaşayanlar, sedef rahatsızlığı olanlar be bronz cilde sahip olanlardır. Lazer epilasyon fiyatları bulunduğunuz şehre göre değişir. Hangi klinikte yaptıracağınız, kliniğin hangi cihazı kullanıyor olduğu, uygulama yapanın popülerliği fiyatlandırmada değişimlere neden olur.  Uygulama yaptırmadan önce kıl muayenisi yapıldıktan sonra fiyat verilmesi en doğru olandır.

Bilgi için teşekkürler : www.lazerveguzellik.com

 

Bugüne kadar bir yorum yapıldı

  1. Emlak dedi ki:

    lazer epilasyon ile iligli olarak daha fazla bilgi edinmemizi sağladığınız için tşkler

You must be logged in to post a comment.