Bolu Beyi tarafından yazıldı Aralık - 25 - 2015 1 Yorum

Yaz mevsiminde zamanının büyük bir kısmını tatil yerlerinde geçirenlerin, vücutlarına yaptıkları olmazsa olmaz şeylerden birisi çeşit çeşit dövmelerdir. Kişiler kendileri için özel bir tarihi, özel bir ismi veya değer verdikleri herhangi birşeyi vücudunun boyun, kol, omuz gibi bölgelerine özel tekniklerle işlettirmektedir. Ancak zamanla bundan sıkıldıklarında dövme silme yöntemlerine başvurmaktadırlar. Bu taleplerle çeşitli estetik merkezleri başvurduklarında, lazer ile dövme sildirme kavramıyla tanışmaktadırlar. Lazer ile dövme sildirme yöntemi en etkili ve ağrısız bir işlemler dizisinden oluşmaktadır. Kullanılacak olan özel lazerlerin ışığı ile, deri altından başlamak suretiyle dövme boyaları dağıtılmaktadır. Bu aşamada önemli olan boyaların koyuluğu ve tenin koyu tonlarda olmasının işlemi zorlaştıracak olmasıdır. Daha açık tonlarda, kaliteli boyalarda ve ten renginin açık olması halinde lazer ile dövme silme işlemlerinden daha doğal sonuçlar alınmaktadır.

Bakınız : Dövme Sildirme Ankara

Bağışıklık sistemi tarafından ortadan kaldırılan dövme boyaları için bu çeşitliliğe göre seans sayıları belirlenmektedir. Boyaların inatçı olmaması halinde en az 4 seansa kadar çıkan işlemler sonucunda istediğiniz sonuca ulaşabiliyorsunuz. Ancak koyu ve inatçı boya ve tenler için daha fazla seansların uygulanması söz konusudur. Koyu tonlar genellikle mor, lacivert veya siyah renklerini içermektedir.

Lazer ile dövme sildirme fiyatları konusunda da aynı değişken bilgiler etki etmektedir. Bu nedenle dövmeyi sildirecek olan kişinin özellikleri göz önünde bulundurularak ve dövmenin kapladığı yere bakılarak belirli bir fiyat çıkarılacaktır. Çünkü normalden daha uzun süreli işlemin, dikkatli bir şekilde uygulanması demek, ekstra emek harcanması demek olacaktır. Ancak bu tutarları internet üzerindeki herhangi bir sayfadan veya merkezlerin resmi sitelerinden öğrenmeniz mümkün değildir. İsterseniz telefonlarınızdan merkezlerin iletişim bilgilerindeki numaraları arayarak randevu alabilir ve muayene olduktan sonra net fiyatlara ulaşabilirsiniz.

https://antibioticos-online.com

Bugüne kadar bir yorum yapıldı

  1. Tarabya dedi ki:

    En güzeli yaptırmamak 🙂

You must be logged in to post a comment.