Bolu Beyi tarafından yazıldı Ocak - 13 - 2016 1 Yorum

Görünümüne ve sağlığına önem veren bireyler ergenlik döneminden beri hayatımızda olan tüyleri temizlerler. Bakımlı gözükmenin altın kurallarından biri temiz bir cilde sahip olmaktır. Etek ve elbise giyen bayanların her an tüylerin çıkıp çıkmamasını takip etmesi gerekir. Her ay kendimiz ya da kuaförlere tüylerimizi temizletiriz. Kısa süre sonra tüylerimiz yeniden çıkar ve başa geri döneriz. Tüylerden tamamen kurtulmanın yöntemi lazer epilasyon bayanların ve erkeklerin çok tercih ettiği yöntemlerdendir. Son dönemlerin gözde uygulamalarından olmasıyla birlikte olumlu sonuçlar vermesi insanları bu uygulamaya yöneltmektedir. Uygulama yapılmaya başlandığında tüylerdeki değişimi fark edersiniz. Daha geç çıkmaya ve daha cansız büyümeye başlarlar

Zithromax Generika Online Bestellen

, bir süre sonra da tamamen yok olurlar.

Lazer Epilasyon Yaptırmanın Yaşı Var mı?

Cilde verilen lazer ışınları koyu renkteki kılları algılayarak tutunurlar. Belirli bir ısı oluştururlar ve kıl kökünün yanmasını gerçekleştirirler. Kıl soğancığının yanması sonucu çıkacak kıl daha cansız ve ince olacaktır. Lazer epilasyon, 40 yıldır kullanılan güvenilir bir sistemdir. Uygulama sırasında hiçbir acı hissedilmez. Acı eşiği düşük kişilerde çok az acıma oluşacaktır. Nd:yag lazer epilasyon uygulama sırasında oluşan yanma hissini anında soğutma sistemiyle ortadan kaldırır. Teknoloji ilerlemekte ve yöntemin eksik yanları pozitife çevrilmektedir.

Bakınız : Lazer Epilasyon Fiyatları

Lazer epilasyon yaptırmanın yaşı yoktur. 12 yaşından itibaren ergenliğe girmiş herkes uygulamadan yararlanabilir. Bayanların hamilelik döneminde bedenlerine hamilelik tedavileri dışında hiçbir uygulama yaptırmamaları doğru olacaktır. Açık yarası olanlar, sedef rahatlığı, cildinde uçuk olanlar epilasyonlarını daha ileriki bir tarihe ertelemeliler. Genellikle kış döneminde uygulama yapılmalıdır ve bronz tendeysek ten rengimize dönene kadar uygulama için beklemeliyiz.

Ankara lazer epilasyon merkezleri iyice araştırmalı, bazı faktörlere dikkat edilmelidir. Kıl yapınızı görmeden fiyat veren kliniklere itibar etmeyin, sektörde köklü olan uzman kişileri tercih edin. Uygulamada kullanılan cihaz da doğru sonuçlar almanız için önemlidir.

 

Bugüne kadar bir yorum yapıldı

  1. Ali Kahraman dedi ki:

    Lazer Epilasyonun tamamen çözüm değilde sadece kıl oluşumunu aksattığını söyleyen bir çok kişi tanıdım. Kesin ve net bir açıklama henüz durumu tatmin edici yapamadı.

You must be logged in to post a comment.