Bolu Beyi tarafından yazıldı Ocak - 14 - 2016 2 Yorum

Kalıcı Makyaj Nedir?

Kalıcı makyaj, iğneler ile cilde uyumlu özel boyaların deri içine bırakılması ile kalıcı şekilde makyaj uygulaması yapılmasıdır.

Kalıcı Makyaj Hangi Bölgelere Yapılır?

Kalıcı makyaj,

– Kaş
– Göz
– Kirpik dipleri
– Dudak gibi bölgelere uygulanır.

Kalıcı Makyaj Acı Verir mi?

Kalıcı makyaj

Antibiotica – Behandeling online

, acı verir fakat iğneli işlemden hemen önce lokal anestezi kremi sürülür. Böylece acı ve ağrı gibi hisler engellenir.

Lokal Anestezi Kremi Kalıcı Makyaj Renklerini Etkiler mi?

Hayır. Çünkü etki eden lokal anestezi kremi cilt üzerinden temizlenir. Böylece yağlılık hissi engellenir ve rahat uygulama yapılır. Buna ek olarak lokal anestezi kreminin renk etkileme özelliği yoktur.

Erkekler İçin Kalıcı Makyaj Hangi Amaç İle Yapılır?

Kalıcı makyaj genelde kadınlarda günlük makyaj yapma zahmetini ortadan kaldırmak ve kaş tasarımı için yapılır. Fakat kalıcı makyaj, sağlık problemleri yaşanması sebebi ile kaş kaybı, kirpik kaybı, dudak rengi kaybı ve dudak hattının silinmesi gibi problemler yaşayan erkeklerde de uygulanabilir.

Erkekler İçin Kalıcı Makyaj Uygulaması Nasıl Yapılır?

Söz konusu işlem kadınlarda uygulandığı gibi iğneler ile yapılır.

Erkekler İçin Tercih Edilmesi Gereken Renkler Nelerdir?

Kalıcı makyajda erkekler için çok doğal ve abartısız renkelr seçilmeli. Örneğin hasatanın saç rengi siyah ise simsiyah bir renk ile uygulama yapmak yerine siyahın biraz daha açık bir tonu ile uygulama yapmak, tonlama yapmak daha doğal görünümler verecektir.

Erkekler İçin Yapılan Kalıcı Makyajlar ile Nasıl Bir Görünüm Elde Edilir?

Söz konusu uygulama erkeklere yapıldığı zaman, daha erkeksiz, anatomik ve dağınık ve doğal görünümler yapılır. Göz üstüne sürme gibi göz kalemi ya da eyeliner uygulaması yapılmaz. Kirpik görünümünü kuvvetlendirmek için kirpik diplerine belli belirsiz noktalamalar yapılır renk tercihi en doğal renkten yana kullanılır ve gözler hastalıklı görünümden canlı bir görünüme taşınır.

Dudak çevresinde belli belirsiz bir renk ile kontür yapılır ve dudaklara tonlama ile anatomik bir dudak çalışması uygulanır. Bu şekilde tüm ayarlamalar hastanın orjinal haline göre tasarlanır ve feminenlikten uzak fakat hastalığın izlerini silecek şekilde kalıcı makyaj uygulamaları yapılır.

Kalıcı Makyaj Fiyatları Nedir?

Ankara kalıcı makyaj fiyatları için öncelikle uygulama yapılacak olan hastanın talepleri ve yapılacak görünüm tasarlanır. Bu tasarıma göre fiyat belirlenir. Bu nedenle söz konusu uygulama için muayene önemlidir. Detaylı bilgi için bize ulaşabilirsiniz.

Bugüne kadar 2 yorum yapıldı

  1. Sarıyer dedi ki:

    Allah allah erkekler için böyle bir şey mi varmış hayret.

  2. yaşyetmişamaişbitmemişadam dedi ki:

    makyaj yapan adama künek denir.

You must be logged in to post a comment.