Bolu Beyi tarafından yazıldı Ocak - 27 - 2012 0 Yorum

Futbolun fanatikleri için derbiler ayrı bir önem arz eder. Aslına bakarsanız derbi deyince illa fanatik olmaya da gerek yoktur. Bir takımın taraftarı olan hemen herkes derbilere büyük önem verir ve takip etmeye özen gösterir. Bizler de taraftarı olduğumuz takımın ezeli rakipleriyle olan maçları her daim izler AktuelBlog sitemizde kendi yorumlarımızla ve maç özeti anlatımlarıyla yer veririz.

Tarihi ve unutulmaz maçlar her zaman derbilerden çıkmıştır. Galatasaray’ın Fenerbahçe ile arasında olan rekabet de maçın oynanacağı hafta neredeyse tüm hafta gündemini meşgul eder. Karşılaşma oynandıktan sonra da yankıları sürer ve internette, sosyal medyada, televizyonlarda hatta sokaklarda iş yerlerinde bile bu maçların yansılamalarını görmek mümkündür. Bizler blogumuzda galatasaray fenerbahçe maç özeti anlatımlarını üç yıldır sizlerle paylaşıyoruz ve sitemiz var oldukça da paylaşmaya devam edeceğiz.

Aynı şekilde 3 büyüklerden Beşiktaş’ın rakipleriyle olan maçları da her zaman en çok ilgi gören spor gündemini meşgul eden karşılaşmalardandır. her biri 100 yılı geçen tarihleriyle üç büyükler arasında son yıllarda Trabzonspor’da katılmış ve bu maçlar da derbi havasında geçmektedir. Bir beşiktaş fenerbahçe maç özeti anlatımına sitemizde yer verirken her iki takımın taraftarı da sitemizde görüşlerini her daim bildirmiş ve bizler çok güzel geri dönüşler almışızdır. Bu karşılaşmalar hem ligin kaderini belirleyecek niteliklere sahip olurlar hem de futbol kalitesi yönünden üst düzeyde görselliğe sahiptirler. Yerli ya da yabancı olsun futbolcular, takım camiası ve taraftarlar da derbi maçlarına büyük önem vermişlerdir. Aslına bakarsanız o maçları tarif etmek çok da mümkün değildir. Çünkü keyif almak için izlemeniz ve sonrasında internet alemine dalarak derbinin yansımalarında yer almanız gerekir. Blog dünyasında da AktuelBlog biz de varız diyerek tüm derbilere sitesinde yer vermiş her daim söyleyecek bir sözü olmuştur.


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.