Bolu Beyi tarafından yazıldı Aralık - 16 - 2011 0 Yorum


 

 

 

 

 

 

Zaman sosyal medya zamanı olduğu için iyi kullanmak ve kıymetini bilmek gerekiyor sosyal medyayı. Ücretsiz reklam aracını kim kullanmak istemez ki? Günümüzde, siyasiler, özel kuruluşlar, ünlüler vs birçok kurum veya kişler sosyal medyayı kullanıyor. Hele Melih Gökçek o kadar çok kullanıyor ki, bazen aklıma gelmiyor değil: “Bu adam belediye başkanlık makamında çalışıyor mu yoksa elinde telefon

, sürekli Twitter’da mı dolaşıyor?”. Bir de “Twitter’da dolaşıpi kendisine hakaret edenleri mahkemeye vermekle mi meşgul?”. Neyse fazla uzatmayayım, yoksa benim de başım belaya girebilir:)

Daha önceden zaten Facebook sayfası açmıştım Bolubeyi.Net için ve şu anda yaklaşık 900 civarı takipçisi var. Bir kaç gün önce de Twitter’dan eksik kalmayayım diye Twitter’da da hesap açtım. Her ne kadar Türkiye’de Facebook kullanıcısı kadar olmasa da ciddi anlamda sürekli olarak kullanan bir kitle mevcut. İşte o kitleyi de Bolubeyi.Net’ten mahrum bırakmak istemedim, vicdanım el vermedi 😀 Son olarak Facebook ve Twitter linklerini vererek yazıyı noktalıyorum(direk resimlere de tıklayarak ulaşabilirsiniz):
Facebook-Bolubeyi.Net
Twitter-Bolubeyi.net 

You must be logged in to post a comment.