Bolu Beyi tarafından yazıldı Ocak - 14 - 2016 0 Yorum

Bölgesel zayıflama tedavileri, bölgesel kilo kaybı için çok etkili yöntemlerdir. Bu tedaviler ile yaz gelmeden kolay şekilde kilo kaybı yaşayabilir ve vücudunuzu şekillendirebilirsiniz.

Bölgesel Zayıflama Tedavileri Nelerdir?

Bu tedaviler, ameliyat, iğne, lazer, ultrason dalgaları, elektrik akımalrı kullanılarak çeşitli yöntemler ile yapılır. Tedavileri

– Liposuction
– Lazer lipoliz
– Soğuk lipoliz
– Mezoterapi
– Prp
– Kavitasyon
– Karboksiterapi
– Lenf direnaj
– pasif jimnastik
– Radyofrekans
– Elektroterapidir.

Liposuction Lazer Liposuction ve Soğuk Lipoliz Nedir Farkları Nelerdir?

Liposuction: Ameliyatlı bir bölgesel incelme yöntemidir. Bu yöntemde bazı alanlardan kesiler açılır ve fazlalık olan yağlar alınır. İşlemden sonra korse kullanımı ve istirahat gereklidir.

Lazer Liposuction: Bu işlemde klasik liposuctiondan farklı olarak yağlar direk oalrak alınmaz. Oldukları yerde lazer ışınları ile dağıtılır ve sıvılaştırılarak vücuttan atılması sağlanır.

Soğuk Lipoliz: Bu tedavi tamamen liposuction ve lazer lipolizden farklıdır. Bu işlemde kesi yoktur. Özel bir cihaz ile bölgesel yağ olan yer vakumlanır ve belli bir dereceye kadar uygulama alanına soğuk uygulanır. Bu uygulama ile yağlar donarak büzüşür diğer dokullardan ayrıştırılır ve vücuttan atıma hazır hale getirilir. Metabolizma hızınıza bağlı olarak hazır olan yağlar günden güne atılır. Uygulama sonrası diyet ile birlikte çok daha iyi sonuçlar verdiği bilinmektedir.

Prp ve Mezoterapi Uygulamaları Nedir?

Prp hastanın kendi kanı ile elde edilen bir sıvıdır. Bu sıvı kollajen ve metabolizmayı uyararak bölgesel incelme sağlar. Yüzeysel lokal yağlar için kullanılabilir. Yoğun problemler için bu tedavi yetersizdir.

Mezoterapi ise

, doktorun uygun gördüğü prosedür uygulanarak yapılan bir tedavisidir. Uygulanan prosedüre göre yağların yakılması ve atılması sağlanır.

Radyofrekans ve Elektroterapi Uygulamaları

Bu tedaviler ile hem bölgesel incelme hem de sıkılaşma sağlanır. Radyofrekans ile bölgesel zayıflama tedavisinde yağlar, ses dalgaları ile yumuşatılır ve vücuttan atılır. Ses dalgalarını etkisi ile de kollajen ve elastin yapımı hızlanır sıkılaşma sağlanır. Elektrafrekans ile çok düşük ve kesik kesik akımlar ile yağ dokuları baskı altına alınırak parçalanır. Bu şekilde yağlar yumuşar ve aynı zamanda sıkılaşma sağlanır.

Kavitasyon ile Bölgesel Zayıflama Tedavisi

Bu tedavide, özel bir cihaz ile yoğun bir masaj yapılırken cihazdan ultrason dalgaları verilir. Kavitasyon bu şekilde çift etki yaratılan tedavide hızlı bir şekilde incelme sağlanır.

Bölgesel İncelme Tedavileri İçin Uygun Aday mıyım?

Bu tedavi için sadece bölgesel kilolarınızın olması yetmez. Bu tedavilerden önce diyet programları denemelisiniz. Diyetlerin yetersiz olduğu durumlarda bu tedaviler uygulanmalıdır. Buna ek olarak bebek bekleyen ya da bebek emziren kadınlarda, ilaç kullanan ve ergenliğini tamamlamayan, hormon bozukluğu yaşayan kişilerde bu tedaviler uygulanmamalıdır.

Bölgesel İncelme Tedavileri Fiyatları Nelerdir?

Bölgesel incelme tedavilerinin fiyatları için öncelikle doktor muayenesi ile size uygulanacak olan tedavi ya da tedaviler belirlenmelidir. Uygulama talep ettiğiniz alan ve alandaki probleme göre fiyatlar şekillenmektedir. Detaylar için bizi arayabilirsiniz.

You must be logged in to post a comment.